איך לבחור תיק עסקים?

אין איש עסקים ללא תיק עסקים, אך איך למצוא את הנבחר?

איש עסקים יקר, התיק שלך אמור לשמש אותך למגוון צרכים. התחל בלמנות אותם, תנסה לחשוב הכי יצירתי ומצד שני לדמיין איך הוא ממלא צרכים שלך ביום הכי שגרתי שלך. יש תיק יד לעסקים ותיק טרול עם ידית נשיאה, מגוון התיקים רחב והקושי לבחור רב.

ניסינו לעשות קצת סדר בעולם תיקי היד לעסקים , לפנייכם רשימת צרכים שעל התיק לענות:

מקום אחסון אמין למחשב נייד

אין איש עסקים בכל תחום שיהיה שלא נושא עימו מחשב נייד (ואם יש שישנה זאת מיד). חשוב שיהיה מרופד מכל צדדיו של תא המחשב, מקום לכל ציוד נלווה שיכול להיות למחשב שלכם.

איפה אתם נוהגים להניח אותו

יוצא לך להניח אותו על הרצפה? תדאגי לתחתית אמינה עבור התכולה ושלא תשחק בקלות.

תיק יד לעסקים צריך להכיל ניירת

חשוב על איזה ניירות ובמה אתה לוקח אותן, קלסר? תיקיות? מחברת? שיכיל תא אחד או יותר לפי הכמות והגודל שנחוץ לך. חשוב שהניירת לא תתקפל או תתעוות ותגיע ליעודה באופן מקצועי.

בתיק צריך להיות מקום לדברים קבועים שנושאים

ציוד משרדי, מכשיר סלולארי, מטען, ארנק, בקבוק מים, פריט לבוש, מוצרי היגיינה ועוד. חשוב שככל הניתן לכל דבר יהיה מקום מובנה, אחרת יבצרו בליטות וגבשושים, שלא נראים טוב, לא נעימים עם התיק נישא על גבך ובעיקר עלולים לשחוק יותר מהר את התיק.

תיק עסקים עם פוזה וסטייל

להשלים את המראה והרושם שמעוניינים ליצור – התיק צריך להתכתב עם המראה הכללי שלך. לגברים בדרך כלל הוא אחיד, אלגנטי, עם קוים קשיחים וגיאומטריים, בצע כהה ולרוב מדובר תיק יד.  לנשים מנגד התיק העסקי יכול להיות קצת יותר מגוון בצבעים שלו, במבנה, בסוגי הבדים, העיצוב. עם כי גם בתיקי נשים צריך לשמור על רשמיות בתיקי העסקים, לא צבעים נועזים מידי וצורות אמורפיות מידי.

מוביליות מותאמת

הניידות שנדרשת ממך נדרשת גם מהתיק. אם סדר היום דורש הליכה ברגל, נסיעות בחבורה ציבורית ובכלל התיק פיזית נתלה זמן רב וממושך בידייך, התיק שיתאים לך הוא טרולי. טרולי זהו תיק עם ידית נשלפת לגובה וגלגלים, מה שמקל על הניידות, העומס והבריאות. מה שאולי פחות נדרש עם יש לך רכב צמוד. אם הרשמיות קצת פחות מחמירה ניתן להסתפק בתק גב רשמי ואיכותי.

בתור איש עסקים התיק שלך  אמור לשמש אותך בצורה אמינה ובטוחה, תיק העסקים שלך הוא הכספת הסודית שלך, המקום בו אתה שומר הכל והכל שומר עלייך.

נשיאה נעימה!